Apie mus

Nuo 1998 m. mūsų kompanija užima svarią poziciją technikos ir įvairios metalo apdirbimo įrangos sektoriuje. Per daugiau nei dešimtmetį sukaupta patirtis šiose srityse ir užsitarnautas garbingas vardas leido užmegzti tarptautinius verslo ryšius su partneriais iš daugelio pasaulio šalių, juos plėtoti, įgyvendinti idėjas ir pasiekti puikių rezultatų.
Vienas iš tokių bendradarbiavimo rezultatų – traktorių ir žemės ūkio technikos importas iš  Japonijos, servisas ir priežiūra.

 

APIE TRAKTORIUS

Pasirinkę tinkamą partnerį galime Jums pasiūlyti tai, ko negali padaryti konkurentai – tai originalūs japonų gamybos traktoriai 13-40 AG, kuriems atliktas pilnas REMONTAS JAPONIJOJE. Aukštos kvalifikacijos meistrai net labai mažai naudotiems traktoriams pakeičia susidėvėjusias tarpines, variklio ir greičių dėžės tapalus bei visus filtrus, sėdynę, kitas dalis, uždeda naujas padangas ir nudažo. Taigi pasirinkę AGROSERVIS, gausite beveik NAUJĄ traktorių su padargais už kainą, kurios prašo konkurentų kompanijos, už susidėvėjusią prekę.  

APIE SERVISĄ

1. Stengdamiesi užtikrinti kokybę, siūlome tik patikrintus ir pilnai renovuotus traktorius.
2. Tiekiame atsargines dalis ir siūlome pilną aptarnavimą.
3. Surandame techniką pagal Jūsų reikalavimus ir poreikius už geriausią kainą.   
4. Galime pristatyti prekes į vietą.
5. Taikome lanksčią nuolaidų ir pirkimo išsimokėtinai sistemą.
6. Rūpinamės, kad Jūsų darbas būtų našesnis ir lengvesnis.